O nas

Wartością firmy Delkom Group są ludzie – zespół ekspertów, silnie zaangażowanych we wcielanie w życie wizji profesjonalnych usług informatycznych, które służą rozwojowi Twojego biznesu.

W sektorze IT działamy od kilkunastu lat. Dokładne poznanie rynku nowych technologii umożliwiło nam stworzenie idealnie dopasowanej oferty, natomiast zdobyte doświadczenie pozwoliło na zbudowanie silnych marek, dających naszym klientom pewność właściwie wykonanego zadania.

Jesteśmy profesjonalistami. Wiemy, co zrobić, by współpraca z nasza firmą dawała korzyści, które pozwolą Twojej firmie działać dalej.

Witamy w świecie nowoczesnych technologii, które służą osiąganiu założonych celów.

Witamy w Delkom Group.


Praca

Specjalista ds. Sprzedaży
Serwisant Sprzętu Komputerowego
Pracownik Działu HelpDesk
Administrator Systemów

Kontakt

Delkom Group Sp. z o.o.
ul. Dworcowa 20
44-100 Gliwice

NIP: 6312500425

KRS: 240432535

  tel.: 32 270 50 88
fax: 32 270 24 18
office@delkomgroup.pl
Formularz kontaktowy

Pola oznaczone * są wymagane.


Pomagamy

Daria (ur.w 1991r) uległa wypadkowi samochodowemu, wraz z rodziną, gdy miała 12 lat. Pomimo, iż byli przypięci pasami żniwo wypadku było tragiczne.  Starsza siostra Darii zmarła po przewiezieniu do szpitala (uraz głowy), a Daria, również po ciężkim urazie głowy do dziś dzielnie walczy o powrót do zdrowia. Miała potężny krwiak podtwardówkowy prawej półkuli mózgu, zabójczy obrzęk całego mózgu, zanik różnicy pomiędzy istotą szarą i białą. Wszyscy lekarze byli pełni podziwu, że w ogóle przeżyła ten pierwszy,ostry stan. Miała też liczne złamania żeber, obojczyka i miednicy. Uratowano ją wycinając duży płat czaszki po prawej stronie w pierwszej godzinie po wypadku. Daria spędziła trzy tygodnie na OIOM’ie pod respiratorem w śpiączce farmakologicznej. Przez cztery miesiące miała rurkę tracheotomijną. Przez osiem miesięcy mama karmiłam ją przez sondę nosowo-żołądkową (brak odruchu połykania, nie umiała nawet zamknąć ust).

Daria przeszła wiele różnych operacji i powikłań, które utrzymywały lub pogarszały jej stan. Pomimo, iż była najcięższym „przypadkiem” dla lekarzy, którzy ją leczyli- po dziesięciu miesiącach zaczęła ruszać prawa stroną ciała. Dwa miesiące później zaczęła pisać w powietrzu drukowanymi literami (wtedy kontakt był nie logiczny). Kiedy minęło 11 miesięcy po wypadku, zaczęła bełkotać (żeby być zrozumiałą dla otoczenia musiała ćwiczyć mowę 2 lata). Po półtora roku zaczęła ruszać lewa stroną ciała, i wtedy powrócił jej mamie sens życia oraz wiara w to co robiła dla córki. Wiedziała, że choćby ciężka praca miała trwać jeszcze wiele lat – nie podda się i zrobi wszystko, by Daria wróciła do samodzielnego życia. W całym procesie rehabilitacji i sukcesów, nieocenione jest to, że Daria ani na chwilę nie straciła nadziei. Cieszy się najmniejszym postępem. Minęło już sześć lat i widać, że wspólna praca, cierpienie i modlitwy są skuteczne. Chociaż obumarła jej cała prawa półkola mózgu, dziś Daria chodzi samodzielnie, jest zrozumiała dla otoczenia i wróciła do szkoły (przez pierwsze dwa lata po wypadku wydawało się, że nigdy to nie będzie możliwe).

 

 

Osoby fizyczne, a także spółki osobowe, mogą odliczyć od kwoty do opodatkowania 6% dochodu (PIT), a osoby prawne tj. spółki z o. o., spółki s.a. 10% dochodu (CIT).

 

Wszyscy którzy chcieliby wesprzeć finansowo Darię mogą wpłacać środki na konto Fundacji Zdążyć Z Pomocą: Bank Pekao S.A. I O/Warszawa 41 1240 1037 1111 0010 1321 9362 koniecznie z dopiskiem „darowizna na leczenie i rehabilitację Darii Sadokierskiej”.

 

 

 

Aby przekazać 1 % podatku, wystarczy wypełnić odpowiednie rubryki w rocznym zeznaniu podatkowym:

numer KRS 0000037904 organizacji pożytku publicznego, oraz dane podopiecznego – Daria Sadokierska - 5719.

 

Samym przelewem zajmie się urząd skarbowy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Fundusze Europejskie