DelkomGroup.pl

O nas

web designer, coder, html-2443766.jpg

Kilka słów o naszym zespole

Już od ponad 15 lat firma Delkom Group Sp. z o.o. wspiera nie tylko swoich partnerów biznesowych ale również klientów indywidualnych w obszarze działań informatycznych. Naszą firmę od wielu lat buduje wspaniały zespół wykfalifikowanych specjalistów. Głównymi atutami naszych pracowników jest profesjonalizm, pasja w obszarze działań zawodowych oraz indywidualne podejście do klienta. Dzięki uczestniczeniu na wielogodzinnych szkoleniach nasi pracownicy cały czas podnoszą swoje kwalifikacje.

Każdy z naszych partnerów ma przypisanego opiekuna, co pomaga naszej firmie w realizacji obranego indywidualnego planu założonego z klientem. Nasi specjaliści mają również przypisany indywidualny plan pracy z klientem, dzięki czemu są dostępni również poza ramowymi dniami i godzinami pracy.

Nasze pakiety planów opieki informatycznej są tak skonstruowane aby pasowały różnym odbiorcom. Staramy się cały czas dopasowywać do zmieniających się norm oraz wychodzić z nowymi propozycjami i założeniami.

Nasza praca jest skierowana na człowieka oraz rozwój jego działalności, ponieważ tylko takie podejście może przynieść obustronne korzyści związane z dobrą współpracą.

Dziękujemy, że nas wybrałeś!