DelkomGroup.pl

Nasza oferta

mark, marker, hand-516278.jpg

Audyty

Analizujemy stan zainstalowanego w firmie oprogramowania, dzięki czemu możliwe jest wdrożenie procesów zwiększających skuteczność jego zarządzania. Postęp technologiczny w firmie wymaga specjalistycznej wiedzy oraz przemyślanych decyzji.

mark, marker, hand-1577987.jpg

Infrastruktura sieci

Przeprowadzane prace analityczno-doradcze umożliwiają przekazanie klientowi
dokumentów zawierających rekomendacje zmian systemów.
Wspomniane zmiany umożliwiają zadbanie o optymalizację pod kątem niezawodności.

woman, tablet, relaxed-2099466.jpg

Oprogramowanie

Realizujemy zlecone nam projekty z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań stworzonych przez renomowanych producentów. Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii oraz wiedzy naszych pracowników, nasi klienci otrzymują najbardziej ergonomiczne rozwiązania.

source, code, software-4280758.jpg

Backup danych

Współcześnie na urządzeniach elektrycznych są przechowywane cenne informacje. Ze względu na ciągle zmieniające się przepisy prawne warto zadbać o ich bezpieczeństwo. Nie od dziś wiadomo, że świetnym rozwiązaniem jest tzw. backup danych, dzięki któremu w razie awarii unikiemy ich utraty.

technology, developer, touch-3402365.jpg

Opieka informatyczna

Ogólnie pojęta opieka informatyczna posiada bardzo złożoną strukturę. Dlatego nasze działania w Twojej firmie będą konsultowane i ustalane przed podjęciem decyzji o współpracy. Posiadamy kilka pakietów kompleksowej obsługi klienta jak również jednorazową pomoc. Sam podejmiesz decyzję.